Nasze realizacje oraz referencje

W trakcie naszej działalności agencja eventowa Łukanowscy Events Partners zorganizowała na zlecenie swoich Klientów szereg imprez, eventów, szkoleń i konferencji o charakterze integracyjnym, rekreacyjnym i szkoleniowym. Nasz profesjonalizm oraz znajomość tajników udanej organizacji imprez sprawiają, że systematycznie poszerzamy swoje portfolio, organizując kolejne imprezy i wydarzenia. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów, czego efektem są pozytywne referencje, jakie od nich otrzymujemy. Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi realizacjami agencji Łukanowscy Events Partners. Wierzymy, że będą one stanowić dla Państwa zachętę do nawiązania owocnej współpracy z naszą firmą.

25 – 27 czerwca 2018 – Biznes odpowiedzialny społecznie (CSR) – Gdynia

Trzydniowa impreza nad morzem to kolejna już realizacja dla naszego stałego klienta. Oprócz poniedziałkowej wieczornej zabawy grupa uczestniczyła w regatach po Zatoce Gdańskiej oraz organizowanej po raz pierwszy w Polsce imprezie typu CSR – biznes odpowiedzialny społecznie

W ramach tej inicjatywy pracownicy firmy zawiezieni zostali do Gdyńskiego Domu Opieki Społecznej, gdzie wspólnie z mieszkańcami domu wspólnie spędzali czas. Była zumba, malowanie obrazów, czytanie i grill. Podczas dnia pod nazwą „Z serca do serc” Zarząd firmy przekazał Domu Opieki Społecznej kwotę 10 000 PLN na najpilniejsze potrzeby związane z codziennym funkcjonowaniem domu.

szczegóły >>

6 – 7 grudnia 2017 – teambuilding – Wieliczka

Już po raz trzeci zorganizowaliśmy teambuilding dla naszego stałego klienta. Po wcześniejszych imprezach, które odbyły się w Zakroczymiu oraz Warszawie, tym razem zabraliśmy grupę do Wieliczki. Wyjazd rozpoczęło oficjalne spotkanie, podczas którego podsumowano kończący się rok i zapoznano z planami na następny. Wieczorem w sali hotelowej restauracji grupa brała udział w specjalnie przygotowanym konkursie Eurowizji – zadaniem uczestników było jak najwierniejsze odtworzenie świątecznego klipu. W nagrodę dla najlepszego zespołu przygotowana została butelka szampana. Wieczór zakończyła przebojowa dyskoteka. Przez cały ten czas grupie towarzyszył dj i konferancjer, a przeboje odtwarzane były na ogromnym ledowym wyświetlaczu.

Drugiego dnia grupa zeszła pod ziemię 🙂 Wszyscy uczestnicy otrzymali kompletny strój górniczy: w pełnym ekwipunku – w kasku, z latarkami i chlebakami wyposażonymi w zestaw pierwszej pomocy – grupa zjechała do Kopalni Soli „Wieliczka”, gdzie na trasie górniczej mieli do wykonania kilka zadań m.in. odnalezienie mapy, przepiłowanie kłody drewna czy wprowadzenie w ruch koła zaopatrującego kopalnię w wodę. Przy tym wszystkim poznali wiele ciekawostek dotyczących kopalni.

2 grudnia 2017 – impreza promocyjna – Białystok

Drugiego grudnia w Białymstoku miała miejsce impreza promocyjna powiązana z oficjalnym otwarciem Centrum Zabaw dla Dzieci – KrokoSpoko. Tego dnia na najmłodszych gości Centrum Zabaw czekało mnóstwo słodkości, krówki, lizaki a na dodatek przepyszny tort 🙂 Do wejścia zachęcała brama wykonana cała z balonów, przy której swoje stanowisko miał DJ, a po centrum handlowym przechadzały się hostessy, które rozdając ulotki i balony zachęcały do odwiedzin. Rodzice mogli skorzystać z darmowej kawy 🙂

otwarcie centrum zabaw dla dzieci

szczegóły >>

13 października 2017 – impreza promocyjno-edukacyjno-rozrywkowa

W piątek trzynastego na zlecenie Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy zrealizowaliśmy w Domu Kultury „Kolorowa” w Ursusie imprezę z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W trakcie spotkania Burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy zaprezentowała ostatnie realizacje dzielnicy w oświatę, a następnie wręczono nagrody nauczycielom i dyrektorom placówek oświatowych. Oficjalną część spotkania zakończył koncert solistów – sopranistki Anny Nadwodnej oraz tenora Piotra Rafałko. Gośćmi specjalnymi byli Burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy Urszula Kierzkowska, oraz jej Zastępcy – Wiesław Krzemień i Kazimierz Sternik oraz Radni Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Po oficjalnej części wszyscy uczestnicy imprezy udali się na specjalnie przygotowany dla nich poczęstunek.

impreza promocyjna

szczegóły >>

6-8 lipca 2017 – impreza NieIntegracyjna – Mazury

Na początku lipca zrealizowaliśmy imprezę NIEintegracyjną dla grupy 13 osób. Założeniem tego eventu było przeprowadzenie takiego rodzaju aktywności, który pozwoli uczestnikom podjąć wzajemną rywalizację ze sobą. Zabraliśmy grupę na mazury do Centrum Pałacowo-Konferencyjnego Osada Danków. Pierwszego dnia odbyła się wspólna kolacja, przy której uczestnicy wymieniali się doświadczeniami biznesowymi.

szczegóły >>

28 kwietnia 2017 – szkolenie dla SP 7 – Legionowo

„Media społecznościowe jako forma promocji szkoły” – szkolenie pod takim tytułem zrealizowaliśmy ostatnio dla nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 7 w Legionowie. W szkoleniu wzięło udział 24 nauczycieli wraz z dyrektorem placówki.

szkolenie media społecznościowe jako forma promocji szkoły

szczegóły >>

25 marca 2017 – szkolenie Social Media w Praktyce – Legionowo

Legionowo jest bliskie naszemu sercu. Dlatego już po raz trzeci zorganizowaliśmy Lokalne Spotkania Biznesowe, w ramach których odbyło się szkolenie Social Media w Praktyce w całości poświęcone mediom społecznościowym takim jak Facebook, Instagram, Twitter czy Snapchat

szkolenie social media w praktyce szkolenie social media w praktyce

szczegóły >>

13 marca 2017 – Team Building w Warszawie

13 marca 2017 roku mieliśmy ogromną przyjemność organizować zabawę team buildingową dla grupy 16 osób. Tym większą, iż wzięła w niej udział ponownie ta sama firma, którą integrowaliśmy w grudniu ubiegłego roku. 🙂 🙂 Zespół został podzielony na cztery drużyny, które pracując osobno pracowały dla wspólnego celu.

impreza integracyjna Warszawa impreza integracyjna Warszawa

szczegóły >>

31 stycznia 2017 – Szkolenie w Legionowie

szkolenie Lokalne Spotkania Biznesowe

W dniu 31 stycznia 2017 roku zrealizowaliśmy drugie spotkanie z cyklu Lokalnych Spotkań Biznesowych. Szkolenie na temat „Facebook w biznesie” poprowadziła Monika Przybysz. W kameralnym gronie legionowscy przedsiębiorcy poznawali tajniki mediów społecznych ze szczególnym naciskiem na Facebooka. Tak jak poprzednio impreza została przeprowadzona w kawiarni Coffee Town w Legionowie.

szczegóły >>

15-16 grudnia 2016 – Impreza integracyjna w Zakroczymiu

W dniach 15-16 grudnia 2016 r. mieliśmy przyjemność zorganizować imprezę integracyjną na terenie dworu w Zakroczymiu. Dwudziestoosobowa grupa w trakcie trwania imprezy odbyła dwa cykle szkoleń wewnętrznych, uczestniczyła w warsztatach sushi oraz wieczornej dyskotece. Najważniejszym jednak punktem spotkania był udział w zajęciach team buildingowych, podczas których grupa podzielona na kilka zespołów zbudowała fantastyczny mechanizm Goldberga.

christmas team building christmas team building

szczegóły >>

2 grudnia 2016 – Impreza mikołajkowa dla dzieci w OSiR – Warszawa Śródmieście

2 grudnia 2016 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy śródmieście mieliśmy przyjemność przeprowadzić imprezę mikołajkową dla blisko 200 uczniów warszawskich szkół podstawowych. Dla najmłodszych z autorskim pokazem piłkarskim wystąpiły gwiazdy ostatniej edycji programu telewizyjnego Mam Talent. Było robienie świątecznych ozdób, mega szachy, jenga i warcaby; była fotobudka oraz to co dzieci lubią najbardziej – naleśniki, gofry i popcorn 🙂 nie zabrakło jednak zdrowej żywności przygotowanej przez firmę cateringową oraz zdrowych polskich owoców

impreza OSiR Warszawa Śródmieście impreza OSiR Warszawa Śródmieście

szczegóły >>

25 października 2016 – Lokalne Spotkania Biznesowe w Coffee Town w Legionowie

25 października 2016 r. w kawiarni Coffee Town w Legionowie zorganizowaliśmy Lokalne Spotkania Biznesowe. Gościem specjalnym była Anna Kupisz Cichosz, która poprowadziła warsztaty dla grupy 20 kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą lub chcących rozpocząć pracę na własny rachunek.

szkolenie Legionowo szkolenie Legionowo

szczegóły >>

3 lipca 2016 – impreza integracyjna dla Centrum Zabaw Figlarium

W dniu 3 lipca 2016 r. organizowaliśmy imprezę integracyjną dla pracowników Centrum Zabaw Figlarium – oddziału warszawskiego i ostrołęckiego. Miejscem zabaw była siedziba Centrum Zabaw w Warszawie mieszcząca się przy ul. Marywilskiej 44

szczegóły >>

19 czerwca 2016 – Organizacja eventu na terenie Kortów Tenisowych Kortland w Jabłonnie

W dniu 19 czerwca 2016 r. organizowaliśmy finały turnieju masters mężczyzn, kobiet i dzieci. Finały połączone zostały z piknikiem rodzinnym na terenie Kortów Tenisowych Kortland w Jabłonnie, przy ul. Modlińskiej 65

szczegóły >>

29-30 grudnia 2015 – Organizacja szkolenia BHP dla grupy Andersen & Branicki Group

W dniach 29-30 grudnia 2015 r. mieliśmy przyjemność organizować szkolenie BHP dla firm należących do grupy Andersen & Branicki Group. Szkolenie przeprowadzone zostało w ośrodku konferencyjnym w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim.

szkolenie BHP szkolenie BHP szkolenie BHP

   

szczegóły >>