Firma Łukanowscy Events Partners to zespół młodych kreatywnych ludzi, którzy swoją pasję przekładają na to co robią dla Państwa. Naszym celem jest zorganizowanie spotkania w 100% zgodnego z oczekiwaniami Klienta. Jesteśmy elastyczni i pomysłowi, dlatego też staramy się dostosować do każdego budżetu i nieprzewidzianych zmian, aby wydarzenie było zorganizowane na najwyższym poziomie. Naszą dewizą jest trafianie w sedno Waszych potrzeb. Jesteśmy na bieżąco z trendami w branży eventowej poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju konferencjach, kongresach czy też targach.

ania Ania – założycielka i mózg firmy. Absolwentka turystyki, posiada certyfikat event managera. Organizatorka międzynarodowych konferencji dla jednego z instytutów Polskiej Akademii Nauk. Współorganizowała także Jubileusz instytutu oraz różnego rodzaju imprezy integracyjne, szkolenia i inne spotkania pracowników. Terminator – niezniszczalna i niezatapialna. Przygotuje wszystko do czego zostanie zaprogramowana. Najlepsza osoba do zorganizowania Waszego eventu.
kontakt: anna.lukanowska@lukanowscyep.pl
Jarek – miłośnik szybkich samochodów, piłki nożnej i tenisa. Od wielu lat ma do czynienia z eventami jako uczestnik, dlatego świetnie wie co „w trawie piszczy” i jak sprawić uczestnikom prawdziwą frajdę. Najlepsza druga osoba do przygotowania Waszego eventu.
kontakt: jaroslaw.lukanowski@lukanowscyep.pl
jarek
W ramach naszej działalności współpracujemy także z wieloma specjalistami w swoich dziedzinach. Do Państwa dyspozycji pozostają m.in: trenerzy biznesu, fotograf, kamerzysta, florystka, wizażystka, grafik czy informatyk.

Posiadamy bogate zaplecze podwykonawców począwszy od techniki oświetleniowej po szeroki wachlarz artystów z różnych dziedzin. W naszej bazie znajdują się także nietuzinkowe atrakcje np. wszędołazy. Dzięki szerokim kontaktom w branży hotelarskiej jesteśmy w stanie zorganizować event w każdym miejscu w Polsce.