13 marca 2017 – Team Building w Warszawie

13 marca 2017 roku mieliśmy ogromną przyjemność organizować zabawę team building dla pracowników polskiego oddziału firmy Edwards Lifesciences. Tym większą, iż wzięła w niej udział ponownie ta sama firma, którą integrowaliśmy w grudniu ubiegłego roku. 🙂 🙂 Zespół został podzielony na cztery drużyny, które pracując osobno pracowały dla wspólnego celu.

Impreza rozpoczęła się od wizyty w Escape Room-ach. W trakcie jej trwania każdy pracownik miał również okazję współzawodniczyć podczas gry w minigolfa oraz zabawie Laser Tag. Wieczór zakończył się uroczystą kolacją, podczas której uczestnicy otrzymali przygotowane przez nas certyfikaty udziału w zabawie budowania zespołu.

W spotkaniu uczestniczyli pracownicy zarówno polskiego, jak i europejskich oddziałów firmy. Zaproponowany przez nas scenariusz imprezy zakładał podział uczestników na dwie grupy z dwiema podgrupami, z których każda działając z osobna zbierała punkty na wspólne konto, co sprzyjało wzajemnemu podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji, pomagających utrwalić relacje zbudowane podczas grudniowej imprezy integracyjnej.

team building

team building

team building

team building

team building

powrót >>